
Матрац топер армійський, тришаровий (OLIVE) 70x200
1 040 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- +380 (50) 018-56-57Менеджер
Матрац топер армійський, тришаровий ОЛИВА
Розмір 700*2000 мм.
1 шар. Повстяний настил 1700 гм/м.2 середньої жорсткості, з натурального волокна завтовшки 3 см.

2 шар. ППУ 25 щільності завтовшки 20 мм.

3 шари. Непромокальна поліуретанова плівка для запобігання потраплянню вологи на протискладову частину матраца.1,5-3 мм.

Чохол спанбонд 110 щільності на блискавці, розстібається для сушіння. може використовуватися окремо від матраца як накидка підстилка.
Теплий, зручний практичний матрац. Завдяки водонепроникному прошарку між двома частинками матраца, можна не турбуватися про його промокання наскрізь. У разі потрапляння вологи на верхню частину, матрац можна перевернути та спати на сухій другій половинці. За можливості легко знімний чохол знімається і виробляється сушіння на провітрюваному просторі або біля джерела тепла.

Завдяки двом фіксаціям ременів матрац легко фіксується в рулон і транспортується. Розмір у складеному стані 60х35х40 мм. Вага приблизно 4 кг. Практичний, надійний і комфортний для експлуатації в екстремальних умовах.

Якість.
Ціна від виробника.
УВАГА !!!!
Чохол армійський сірий не слід використовувати на панцерних ліжках бо вони шкодять нижній частині тканини чохла. Матрас повинен використовуватися на більш твердих поверхнях (таких як підлога, дерев'ний стелаж, натовська розкладачка тощо). Якщо ви вже купили матрац та у вас виникла така проблема з чохлом, зверніться до менеджера у нашому магазині , ми допоможемо вирішити цю проблему .
Фото чохла після експлуатації на панцерній поверхні :


| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 4 см |
| Количество зон жесткости матраса | 1 |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Тип матраса | беспружинный |
| Наполнение матраса | спанбонд, войлок, мягкий войлок, жесткий войлок |
| Размер матраса, см | 70х200 |
| Размеры матраса | |
| Длина | 200 см |
| Ширина | 70 см |
| Дополнительные характеристики матраса | |
| Вес матраса | 4 кг |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 2 | жесткий |
| Сторона матраса 1 | мягкий |
- Цена: 1 040 ₴








