Подушка тактична поролоновая
- Розмір : довжина 45 , ширина 35 , висота 7
- Наповнення : Поролон
Тактична водонепроникна подушка , для використання у польових умовах . Подушку можна використовувати для сну та сидіння .
Присутній карман для телефону або навушників та ремінь для перенесення


Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Для сна |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Хаки |
| Застежка наволочки | стандартная молния |
| Количество подушек в наборе | 1 шт |
| Страна производитель | Украина |
| Размеры подушки | |
| Длина подушки | 45 см |
| Ширина подушки | 35 см |
| Высота подушки | 7 см |
| Вес | 400 г |
Информация для заказа
- Цена: 315 ₴








